32 771 60 80 kontakt@alfaserwis.net.pl Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 16:00
Twój profesjonalny serwis...

Rodzaje instalacji LPG

autogazcentumSprawdzone od 1996 roku przez tysiące kierowców podzespoły branży LPG jakie montujemy produkowane są przez firmę Auto-Gaz Centrum. Szeroka oferta pozwala Ci wybrać instalację LPG dedykowaną do Twojego samochodu.

Ciągły rozwój Auto-Gaz Centrum jest priorytetem a produkty trafiają do ponad 30 krajów zlokalizowanych na 5 kontynentach. Dlatego też produkty oferowane przez nas są na światowym poziomie.

 

 


zenit_proZENIT PRO

Sterownik ZENIT PRO dostępny jest w dwóch wersjach: standardowej oraz rozszerzonej o moduł OBD. ZENIT PRO wykonany został z najwyższej jakości komponentów, a hermetyczna obudowa spełnia najwyższe normy szczelności. Centrale dedykowane są do samochodów 4, 6 oraz 8 cylindrowych.

 

więcej »


ZENIT PRO OBD

więcej »


zenit_pro_directZenit Pro Direct

Zenit Pro Direct jest nowym, innowacyjnym systemem wtrysku gazu w fazie lotnej dedykowanym do silników 4-cylindrowych z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Jest to kolejna generacja i rozwinięcie sprawdzonego, klasycznego systemu Zenit PRO. Zabudowa instalacji opiera się na dedykowanej kompletacji opartej na najwyższej jakości komponentach (centrala Zenit Pro Direct, reduktory Gurtner i KME, wtryskiwacze Hana, Matrix HS) a kalibracja ogranicza się do wykorzystania dedykowanych konfiguracji opracowanych w Centrum Badawczo-Rozwojowym Auto-Gaz Centrum.

więcej »


zenit_pro_dieselZENIT PRO DIESEL

Mając na uwadze zużywaną przez ciągniki siodłowe ilość ON oraz pokonywane przez nie trasy, Auto-Gaz Centrum stworzył centralę do dwupaliwowych silników ZS – ZENIT PRO DIESEL. Gaz w silnikach wysokoprężnych to jak najbardziej realne rozwiązanie, które możesz zamontować w naszym warsztacie.

więcej »


blue_boxBlue Box

Sposób projektowania elektroniki na przestrzeni czasu uległ znaczącym zmianom. BLUE BOX to sterownik stworzony w duchu współczesnego podejścia projektowego. Jest produktem kategorii Premium zamkniętym w minimalistycznej obudowie. BLUE BOX to nowoczesny sterownik do sekwencyjnych systemów zasilania gazem w fazie lotnej, dedykowany do silników 4-cylindrowych.

więcej »


zenitZenit

Najbardziej znanym produktem Auto-Gaz Centrum obecnym na rynku jest system sekwencyjnego wtrysku gazu LPG i CNG – „ZENIT”. Nowy sterownik wtrysku gazu jest rozbudowanym i zaawansowanym systemem sterowania który zastał opracowany w firmie Auto Gaz Centrum. Głównym założeniem było wykonanie kroku w stronę nowoczesnych, sekwencyjnych systemów sterowania wtryskiem gazu przystosowanych do wymagań zarówno najnowszych samochodów jak i nieco starszych rozwiązań.

więcej »


compactCompact

Compact jest innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie sterownikiem LPG. Wyposażony został w najnowszej generacji procesor, dzięki czemu po zamontowaniu i kalibracji jest o­n w pełni kompatybilny z silnikiem samochodowym. Sterownik Compact posiada zaawansowaną funkcję AAS (Automatic Adjustment System), która zapewnia bezbłędną i płynną pracę silnika.

więcej »


BRC

więcej »


instalacja_lpg_schemat_bez_reduktoraZ czego składa się instalacja LPG

1. Zbiornik

2. Wlew

3. Wielozawór

więcej »