32 771 60 80 kontakt@alfaserwis.net.pl Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 16:00
Twój profesjonalny serwis...

Rodzaje instalacji LPG

AG_logoSprawdzone od 1996 roku przez tysiące kierowców podzespoły branży LPG jakie montujemy produkowane są przez firmę AG Centrum. Szeroka oferta pozwala Ci wybrać instalację LPG dedykowaną do Twojego samochodu.

Ciągły rozwój AG Centrum jest priorytetem a produkty trafiają do ponad 30 krajów zlokalizowanych na 5 kontynentach. Dlatego też produkty oferowane przez nas są na światowym poziomie.

 


pro_2

ZENIT PRO

Sterownik ZENIT PRO dostępny jest w dwóch wersjach: standardowej oraz rozszerzonej o moduł OBD. ZENIT PRO wykonany został z najwyższej jakości komponentów, a hermetyczna obudowa spełnia najwyższe normy szczelności. Centrale dedykowane są do samochodów 4, 6 oraz 8 cylindrowych.

 

więcej »


ZENIT PRO OBD

więcej »


direct

Zenit Direct

Zenit Direct jest nowym, innowacyjnym systemem wtrysku gazu w fazie lotnej dedykowanym do silników 4-cylindrowych z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Jest to kolejna generacja i rozwinięcie sprawdzonego, klasycznego systemu Zenit PRO. Zabudowa instalacji opiera się na dedykowanej kompletacji opartej na najwyższej jakości komponentach (centrala Zenit Direct, reduktory Gurtner i KME, wtryskiwacze Hana, Matrix HS) a kalibracja ogranicza się do wykorzystania dedykowanych konfiguracji opracowanych w Centrum Badawczo-Rozwojowym AG Centrum.

więcej »


dieselZENIT DIESEL

Mając na uwadze zużywaną przez ciągniki siodłowe ilość ON oraz pokonywane przez nie trasy, AG Centrum stworzył centralę do dwupaliwowych silników ZS – ZENIT DIESEL. Gaz w silnikach wysokoprężnych to jak najbardziej realne rozwiązanie, które możesz zamontować w naszym warsztacie.

więcej »


blue

ZENIT BLUE BOX

Sposób projektowania elektroniki na przestrzeni czasu uległ znaczącym zmianom. ZENIT BLUE BOX to sterownik stworzony w duchu współczesnego podejścia projektowego. Jest produktem kategorii Premium zamkniętym w minimalistycznej obudowie. ZENIT BLUE BOX to nowoczesny sterownik do sekwencyjnych systemów zasilania gazem w fazie lotnej, dedykowany do silników 4-cylindrowych.

więcej »


zenith_compact

Zenit Compact

Zenit Compact jest innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie sterownikiem LPG. Wyposażony został w najnowszej generacji procesor, dzięki czemu po zamontowaniu i kalibracji jest o­n w pełni kompatybilny z silnikiem samochodowym. Sterownik Compact posiada zaawansowaną funkcję AAS (Automatic Adjustment System), która zapewnia bezbłędną i płynną pracę silnika.

więcej »


BRC

więcej »


Z czego składa się instalacja LPG

więcej »