32 771 60 80 kontakt@alfaserwis.net.pl Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 16:00
Twój profesjonalny serwis...

Mechanika pojazdowa

Diagnostyka komuterowaDiagnostyka komputerowa

We współczesnych samochodach za prawidłowa pracę wszystkich układów, silnika i podzespołów odpowiedzialny jest komputer. W przypadku awarii, komputer zbiera informacje w postaci kodu umożliwiającą w większości przypadków zlokalizowanie usterki.

więcej »


Geometria kółZbieżność (geometria zawieszenia)

Geometrię zawieszenia (tzw. zbieżność lub geometria kół) wykonujemy na podstawie wytycznych producenta danej marki i modelu pojazdu. Usługa ta wpływa na komfort jazy, zmniejszenie zużycia części i przede wszystkim bezpieczeństwo jazdy.

więcej »


Haki holowniczeHaki holownicze

W swojej ofercie posiadamy haki holownicze w dwóch odmianach: Z ODKRĘCANĄ KULĄ (wymaga użycia narzędzi podczas montażu lub demontażu samej kuli), Z ODPINANĄ I ZAMYKANĄ AUTOMATYCZNIE KULĄ.

więcej »


autoalarm1Autoalarmy

Zajmujemy się profesjonalnym montażem i sprzedażą alarmów firmy Tssystems oraz centralnych zamków do szerokiej gamy samochodów osobowych jak i dostawczych. W ofercie również posiadamy czujniki parkowania oraz szyby elektryczne.

więcej »


centralneCentralne zamki

W swojej ofercie posiadamy centralne zamki, które oferujemy wraz z kompleksowym montażem. U nas masz możliwość wyboru odpowiedniego centralnego zamka, pasującego do Twojego samochodu.

więcej »


Cześci samochodoweCzęści samochodowe

W ramach dokonywana kompleksowych napraw mogą Państwo nabyć u nas części zamienne zarówno wysokiej jakości zamienniki jak również oryginalne, po atrakcyjnych cenach. W razie realizacji naprawy w której konieczne jest użycie części uzgadniamy z Klientem rodzaj części (zamiennik czy oryginał) spośród dostępnych w naszej ofercie. Przy czym doradzamy jakie części warto wybrać, zależnie od realizowanej naprawy oraz naszego doświadczenia i znajomości jakości dostępnych podzespołów.

więcej »