32 771 60 80 kontakt@alfaserwis.net.pl Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 16:00
Twój profesjonalny serwis...

O firmie

Firma Alfa Serwis powstała 2004 roku w Rudzie Śląskiej na ul. Zabrzańskiej 9, gdzie działa do dnia dzisiejszego. Początkowo w swojej ofercie mieliśmy montaż instalacji gazowych. Wkrótce po tym rozszerzyliśmy swoją ofertę o mechanikę pojazdową , montaż haków holowniczych , serwis klimatyzacji, diagnostykę komputerową oraz sprzedaż cześć samochodowych.

Właściciel i założyciel warsztatu, Zbigniew Strzymiński to wykwalifikowany mechanik, posiadający niezbędną wiedzę oraz doświadczenie do prowadzenia tego typu działalności. Wraz z zespołem mechaników świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty oraz dyplomy.

ofirmie3Jako cele stawiamy sobie przede wszystkim zadowolenie Klienta. Nasi klienci mogą liczyć na skuteczne naprawy, fachowy i kompleksowy serwis oraz prawidłowy montaż instalacji LPG. Przy czym pozostajemy konkurencyjni cenowo.

Realizując usługi w naszym warsztacie korzystamy z części oryginalnych jak i wysokiej jakości zamienników, które dostarczane są przez naszych Partnerów w krótkim terminie, co skraca okres naprawy. Istnieje także możliwość, aby Klient dostarczył swoje części, na bazie których dokonamy naprawy bądź serwisu (nie dotyczy montażu i serwisu instalacji LPG). W przypadku korzystania z kompleksowych napraw, usługa jest objęta gwarancją 12m-c .

 

GWARANCJA OGÓLNOPOLSKA EKSPERTW przypadku instalacji LPG wykorzystujemy sprawdzone od lat rozwiązania, zarówno przy jej montażu jak i serwisie. Warto wspomnieć, że jesteśmy Partnerem sieci „Ekpert LPG”, która potwierdza wysoki standard montażu instalacji LPG ale także daje Państwu bezpłatną ogólnopolską gwarancję nawet do 5 lat.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Zbigniew Strzymiński z załogą